APLINKOSAUGA

Kompanijai Baltik Vairas rūpi aplinka ir tvarumas, todėl mes, kaip dviračių gamintojai, jaučiamės įsipareigoję ir norime prisidėti prie šviesios ateities kūrimo. Kiekviename procese Baltik Vairas stengiasi, kad aplinkosauga visuomet  išliktų vienas pagrindinių prioritetų.

Mūsų tikslas yra nesustoti tobulėti, todėl kasdien dirbame tam, kad įgyvendintumėme šiuos tikslus:

-          Norime, kad visi mūsų tiekėjai būtų sertifikuoti ir rūpintųsi aplinka kaip ir mes, todėl tiekėjų standartizavimas yra tas žingsnis, kuris tai užtikrins.

-          Mūsų tikslas - įdiegti tvaraus mąstymo politiką savo kompanijoje, todėl mokome darbuotojus būti atsakingais ir padėti kompanijai siekti savo tikslų: aplinka ir tvarumas turi rūpėti visiems mūsų darbuotojams.

Kaip aplinką tausojančios transporto priemonės gamintojai, mes jaučiamės įsipareigoję daryti viską, kas mūsų rankose, kad prisidėtume prie geresnio rytojaus kūrimo. Būdami vienu žingsniu priekyje nuo savo varžovų, norime tapti geriausios klasės dviračių gamintojais.

Švaraus ir tvaraus pasaulio vizija -  tai, kas varo mus į priekį kartu su Jumis!

 • RŪŠIAVIMAS

  green recycling iconsmall
  Aiški rūšiavimo ir perdirbimo politika - mes naudojame tik perdirbamas kartono pakuotes, o visos atliekos likusios nuo pakavimo ir kitų procesų yra tinkamai rūšiuojamos ir perdirbamos.
 • DAŽYMAS

  info block 7
  Mes naudojame tik vandens pagrindu pagamintus dažus ir sausus filtrus.
 • EURO 5 STANDARTAS

  euro 5
  Mes reikalaujame, kad visi mūsų vežėjai atitiktų EURO 5 standartą, kuris užtikrina kaip įmanoma mažesnę CO2 emisiją.
 • TÜV, ISO, EN

  iso
  Mes laikomės TÜV, ISO ir/arba EN standartų, tai reiškia, kad kokybė, saugumas ir ilgaamžiškumas mums yra svarbiausi kriterijai.
 • ŽALIOJI ENERGIJA

  green energy
  Didžiuojamės būdami „Žaliosios lietuviškos energijos“ dalimi ir naudodami elektros energiją, kuri pagaminta tik iš atsinaujinančių šaltinių. Kurti švarią ir tvarią ateitį yra mūsų pareiga.
For more information inquiry now