Individualizuoti dviračiai

Mes mylime dviračius. Mes juos pritaikome Jums. B2B

 • Poreikių analizė

  info block 1
  Aukštos kvalifikacijos profesionalai užtikrina visų kliento poreikių patenkinimą. Kiekvienas dviratis bus suprojektuotas pagal konkrečius užsakovo poreikius. Naudojame naujausius kokybės standartus, dalis ir komponentus. Taip pat siūlome galimybę pagaminti išskirtinius komponentus pagal klientų reikalavimus.
 • Dizainas

  info block 2
  BALTIK VAIRAS žino apie dizaino ir plėtros svarbą. Patyrę, angliškai ir vokiškai kalbantys dizaineriai ir projektuotojai Lietuvoje ir Vokietijoje („BV-Cycles GmbH“) derina užsakovų poreikius su užsakymais, kad gamyba vyktų efektyviai.
 • Bandymai

  info block 3
  Kiekvienas dviratis, e-dviratis bei visos dalys yra išbandomi pagal EN ISO standartus. Papildomus bandymus kruopščiai atlieka Šiaulių universiteto technologijų centro laboratorija Lietuvoje ir „TÜV Rheinland LGA Products GmbH“ arba „Prüfinstitut Hansecontrol GmbH“ Vokietijoje.
 • Gamyba

  info block 4
  Šiuolaikinė gamybos linija yra skirta aukščiausiai kokybei užtikrinti. Skaityti plačiau
 • Logistika

  info block 5
  BALTIK VAIRAS logistikos skyrius užtikrina savalaikį ir saugų prekių nugabenimą mūsų užsakovams arba galutiniams naudotojams. Sandėlyje telpa iki 7000 dviračių rėmų ir 2000 šakių, 14000 dviračių arba 1880 padėklų. Elektroniškai valdomas sandėlis yra svarbi BALTIK VAIRAS efektyvumo valdymo programos dalis.
 • Aptarnavimas po pardavimo

  info block 6
  Mes stengiamės kuo geriau aptarnauti mūsų gaminius įsigijusius klientus iš Europos. Šiuo tikslu 2013 metais Bielefelde atidarėme aptarnavimo centrą „BV-CYCLES GmbH“, skirtą Vokietijos klientams.
For more information inquiry now